РІК НА ПОСАДІ

09.11.2021 року наказом голови Державної служби морського та річкового транспорту України  виконуючим обов’язки генерального директора Регістра судноплавства України був призначений Олександр Ріффа. До весни 2021 року майже чотири роки він обіймав посаду заступника генерального директора підприємства.  

Станом на початок листопада 2021 року діяльність Регістру судноплавства України вперше за багаторічне його існування була збитковою. Тож з перших днів роботи команди на чолі з Олександром Ріффою були застосовані заходи щодо ліквідації збитковості та стабілізації фінансового стану підприємства. Завдяки цьому при збитку станом на 01.10.2021 р. в 11 млн.грн. до кінця року його розмір було скорочено до 4,8 млн.грн. 

Шляхом проведення кадрових змін, удосконалення організаційної структури та тарифної політики, спрямованої  на забезпечення сталої діяльності підприємства, створення привабливих умов співпраці для постійних клієнтів Регістра та залучення до роботи нових клієнтів, була поставлена мета підвищення іміджу підприємства на ринку послуг, зростання доходної частини підприємства та отримання прибутку.

Нажаль, свої корективи внесло повномасштабне вторгнення рф на територію   України, що призвело до скорочення доходів в порівнянні з планом та попереднім роком. Але при цьому діяльність підприємства не було припинено. Регістр продовжував і продовжує надавати послуги та виконувати замовлення від клієнтів, незважаючи на загострення ситуації в багатьох регіонах країни.

Грамотна керівницька політика дала свої позитивні результати. Завдяки застосуванню своєчасних заходів, підприємством за 9 місяців п.р. отримано прибуток 1,7 млн.грн., сплачено податки на користь держави у розмірі 17,5 млн.грн., а прострочена кредиторська заборгованість відсутня.

І ще одне підтвердження ефективної роботи оновленої команди Регістра судноплавства України – заслужене зростання міжнародного рейтингу підприємства. Так, за опублікованими даними (White, Grey&Black List – WGB-List) Паризького меморандуму про взаєморозуміння держав прапора (Paris MoU) Національне класифікаційне товариство підвищило позицію на сім кроків та зайняло стабільну позицію у середині «Сірого списку», а саме: 21-е із 33-х зазначених у цьому переліку класифікаційних товариств.  Це – найвищий показник за останні роки, який, за словами генерального директора підприємства Олександра Ріффи, є свідченням високого рівня надання послуг Регістром судноплавства України, правильних управлінських, організаційних і технічних рішень та злагодженої праці всього колективу.

Link copied
Перейти до вмісту