РЕГІСТР СУДНОПЛАВСТВА УКРАЇНИ ВИВЧАЄ ТА ЗАСТОСОВУЄ ОНОВЛЕНІ ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ

Регістр судноплавства України прийняв онлайн участь у 24 засіданні робочої групи  класифікаційних товариств визнаних у рамках Європейської угоди про перевезення небезпечних вантажів внутрішніми водними шляхами (ВОПНВ). У засіданні робочої групи взяли участь представники таких класифікаційних товариств, визнаних на європейському рівні, як Регістр Ллойда (LR), Бюро Верітас (BV), Дот Норске Верітас  (DNV), Хорватський Регістр судноплавства (CSR), Регістр судноплавства України (SRU), Італійський морський Регістр (RINA) та інші. Головував на засіданні представник Хорватського Регістра Іван Біліч. Наше класифікаційне товариство на засіданні експертів представляв начальник відділу розробки Правил і норм Микола Сльозко.

Під час зустрічі були розглянути та проаналізовані виконання рішень попереднього засідання Робочої групи, також були представлені нові пропозиції щодо змін до керівництва із перевезення оксиду пропілену, яке повинно знаходитися на борту суден, що перевозять це небезпечне високотоксичне органічне з’єднання.

Розглядались питання щодо швидкодіючих випускних клапанів та їх робота при високих температурах. Наразі триває вивчення їх роботи, аналіз ризиків використання таких клапанів та обговорення на засіданнях Комітету з безпеки ВОПНВ.

Під час засідання Комітету з питань безпеки ВОПНВ було досягнуто принципової згоди щодо тлумачення деяких перехідних положень Правил ВОПНВ з частковими  виправленнями.

Також у ході зустрічі відбувся обмін досвідом між експертами класифікаційних товариств, та обговорювалося питання  класифікації вибухонебезпечних зон танкерів.

Подібні заходи дозволяють Регістру судноплавства України вирішувати проблемні питання судновласників України, удосконалювати вимоги власних Правил на сучасному Європейському рівні і підтримувати імідж Регістру судноплавства України на міжнародному рівні та у колі європейських фахівців.

Запрошуємо на наш офіційний сайт, канал Телеграм та сторінку Фейсбук:

Link copied
Перейти до вмісту