Схвалення матеріалів та виробів

Матеріали і вироби, що застосовуються при побудові суден та плавучих засобів на клас Регістра, повинні надходити на верф з документами, що підтверджують їх відповідність вимогам Pегістра, конвенцій, рекомендацій ІМО.

Технічний нагляд за виготовленням матеріалів і виробів поширюється тільки на регламентовані Правилами Регістра властивості, параметри і характеристики, які зазначені в схваленій технічній документації. Регістр не заміняє діяльності органів державного нагляду і посадових осіб судновласника, верфі або підприємства.

Схвалення матеріалів та виробів, а також технологічних процесів, здійснюється Регістром на відповідність вимогам правил Регістра, міжнародних конвенцій та угод, рекомендацій Міжнародної морської організації (ІМО), урядів, що видали відповідне доручення Регістру, і додатковим вимогам.

За результатами технічного нагляду Регістр видає на об’єкти технічного нагляду документи встановленої форми, які засвідчують відповідність об’єкта технічного нагляду вимогам Pегістра, а також його виготовлення (побудову) під технічним наглядом Регістра.


Заявка на сертифікацію матеріалу-виробу


Більш детальну інформацію щодо даного розділу Ви можете отримати за телефоном: 044-321-18-81 та поштою: [email protected]  або у офісах Регістра Судноплавства України.

Перейти до вмісту