Технічний нагляд за контейнерами

Регістр в Україні є компетентним органом і здійснює технічний нагляд за контейнерами для генеральних вантажів, ізотермічними контейнерами, контейнерами-цистернами, контейнерами-платформами, офшорними контейнерами й ін.

У зв’язку з тим, що контейнер є транспортним устаткуванням для перевезень вантажів не тільки в межах однієї країни, але і між державами, він повинен бути не тільки стандартним відносно розмірів, але і безпечним для обслуговуючого персоналу при перевезеннях. Це досягається його конструкцією, застосовуваним матеріалам та міцністю. На підтвердження цих фактів на контейнер прикріплюється табличка відповідності Міжнародної конвенції з безпечних контейнерів 1972 року (КБК), яка є доказом того, що контейнер відповідає цієї конвенції, і видається компетентним органом своєї країни.

Технічний нагляд здійснюється на підставі правил Регістра щодо контейнерів, які містять у собі: Загальні положення технічного нагляду за контейнерами; Правила виготовлення контейнерів; Правила допущення контейнерів до перевезення вантажів під митними печатками і пломбами; Правила технічного нагляду за виготовленням контейнерів; Правила технічного нагляду за контейнерами в експлуатації.

Документи, що видаються Регістром за результатами технічного нагляду за контейнерами, дозволяють використовувати контейнери в міжнародному обігу і перевозити їх водним, залізничним і автомобільним транспортом.

Для початку надання послуг, Замовник повинен звернутися в Регістр із заявкою у довільній формі на проведення технічного нагляду за контейнерами.

Більш детальну інформацію щодо даного розділу Ви можете отримати за телефоном: 044-321-18-81 та поштою: [email protected]  або у офісах Регістра Судноплавства України.

Перейти до вмісту