Сертифікація на відповідність Конвенції про працю в морському судноплавстві

Регістр судноплавства України має доручення від Адміністрацій прапору, які приєдналися до Конвенції про працю в морському судноплавстві 2006 року: Острови Кука, Об’єднана Республіка Танзанія, Палау. Судна під прапором Коморського союзу, України, Камеруну можуть бути сертифіковані на відповідність положенням Конвенції про працю в морському судноплавстві на добровільній основі. При цьому необхідно мати на увазі, що адміністрації прапору Коморського союзу та Камеруну видають Декларацію про дотримання трудових норм у морському судноплавстві – Частину І, морська адміністрація України Частину І Декларації не видає. Також Регістр судноплавства України здійснює добровільну сертифікацію компаній, що займаються працевлаштуванням моряків, з видачею відповідного сертифікату.

Керівництво з огляду умов праці та відпочинку моряків і компанії з підбору та працевлаштування моряків на відповідність вимогам Конвенції про працю в морському судноплавстві, 2006 року.

Більш детальну інформацію щодо даного розділу Ви можете отримати за телефоном: 044-321-18-81 та поштою: [email protected]  або у офісах Регістра Судноплавства України.

Перейти до вмісту