Визнання підприємств

Визнання підприємства (організації), що підтверджується відповідним документом Регістра, посвідчує здатність підприємства (організації) виконувати роботи/послуги відповідно до вимог Регістра.

Визнання постачальників послуг.

Постачальниками послуг можуть бути фізичні особи або компанії, що не є структурним підрозділами Регістра, які за заявкою або від імені виготовлювача обладнання, верфі, судновласника, власника морського спорудження або іншого замовника роблять послуги, такі як, наприклад: виміри, випробування, ремонт і технічне обслуговування систем, пристроїв та обладнання для забезпечення безпеки.

Визнання випробувальних лабораторій

Визнання випробувальних лабораторій, що підтверджується відповідним документом Регістра, посвідчує технічну компетентність випробувальної лабораторії в проведенні випробувань відповідно до вимог Регістра.

Визнання виготовлювачів

Визнання виготовлювачів проводиться Регістром для того, щоб переконатися, що підприємство (організація) може виготовлювати матеріали та вироби відповідно до вимог Регістра.


Заявка на огляд підприємства

Необхідні документи підприємства для одержання визнання Регістра судноплавства України, надаються інспектору під час проведення огляду:

1.   Копії реєстраційних документів (Свідоцтво про реєстрацію, викопіювання з Статуту, ліцензія на право діяльності).

2.   Перелік нормативно-технічних документів на основі яких здійснюється виконання робіт (виробництво продукції). Правила та Керівництва Регістру, стандарти, схвалена Регістром конструкторська та технологічна документація.

3.   Перелік виробничого обладнання, приміщень, механізмів і т.п., використовувані  підприємством (власних або орендованих) та копії документів на власність або оренду.

4.   Структурну схему підприємства, штатний розклад, копії документів інженерно-технічних працівників та кваліфікованих  робітників.

5.   Наявність системи атестації та підготовки персоналу. Структура технічного контролю підприємства. Процедура (інструкція, СТП і т.д.) регламентуюча технічний  контроль за якістю виконаних робіт на підприємстві та пред’явлення  виконаних робіт РУ. Процедура (інструкція, СТП і т.д.), регламентуюча керування контрольно-вимірювальними приладами підприємства.


Більш детальну інформацію щодо даного розділу Ви можете отримати за телефоном: 044-321-18-81 та поштою: [email protected]  або у офісах Регістра Судноплавства України.

Перейти до вмісту