ПОСИЛЕННЯ БОРОТЬБИ З БУДЬ-ЯКИМИ ПРОЯВАМИ КОРУПЦІЙНИХ ДІЯНЬ У РЕГІСТРІ СУДНОПЛАВСТВА УКРАЇНИ

На оновленій офіційній інтернет-сторінці Державного підприємства «Класифікаційне товариство Регістр судноплавства України» один з основних розділів спеціально розроблений для оперативного реагування на сигнали щодо порушення антикорупційного законодавства.

Так, у розділі “Стоп корупція” – є посилання на затверджену у Регістрі судноплавства України Антикорупційну програму підприємства, перелік основних нормативно-правових актів та форма для анонімної відправки повідомлень.

Регістр судноплавства України задля усунення корупційних ризиків ведення бізнесу співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти порушень антикорупційного законодавства.

У випадку наявності у особи інформації щодо корупційних фактів або пов’язаних з корупцією порушень такі особи можуть надіслати наявні в них відомості про зазначені факти на адресу Регістра з обов’язковим зазначенням в темі листа або на конверті: “Для уповноваженої особи по боротьбі з корупцією”.

Крім того, повідомлення про ймовірні факти порушень Антикорупційної програми Регістра, антикорупційного законодавства, вимог професійної етики тощо можуть направлятись наступними каналами зв`язку:

– адреса: м. Київ, вул. Петра Сагайдачного 10;

– телефон: 044-321-18-81;

– електронна пошта: [email protected];

Ми звертаємо увагу, що всі повідомлення розглядаються згідно з вимогами законодавства. При цьому анонімне повідомлення про порушення вимог Закону України “Про запобігання корупції” підлягає розгляду, лише якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Зараз Регістр судноплавства України має цілу низку заходів, спрямованих на ефективне викорінення такого явища як Корупція!

Link copied
Перейти до вмісту