РЕГІСТР СУДНОПЛАВСТВА, НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА ВІЙСЬКОВИЙ СТАН, ПРАЦЮЄ І ЗАБЕЗБПЕЧУЄ БЕЗЗБИТКОВУ ДІЯЛЬНІСТЬ

За підсумками першого півріччя 2022 року Регістром судноплавства України досягнуто прибутковий фінансовий результат. Про це повідомив керівник підприємства Олександр Ріффа, призначений на цю посаду в листопаді 2021 року спочатку виконуючим обов’язки, а з 24 травня 2022 року –  генеральним директором. За відповідний період 2021 року результатом діяльності  підприємства був збиток у розмірі 13 млн.грн.

Воєнний стан, зумовлений повномасштабним вторгненням рф на територію України, негативно вплинув і на діяльність Регістра, в тому числі – на скорочення доходів. Зокрема, за словами заступниці генерального директора Оксани Москаленко, яка відповідальна за напрямок фінансових питань підприємства, у першому півріччі поточного року доходи від надання послуг скоротились в порівнянні з відповідним періодом 2021 року майже на третину.  

«Традиційно основну питому вагу у доходах Регістра судноплавства складають доходи від класифікаційної діяльності та технічного нагляду за суднами, від конвенційної сертифікації суден на відповідність вимогам міжнародних конвенцій. Ситуація, що склалася, вимагала від керівництва застування заходів, які не дозволили би дестабілізувати фінансовий стан підприємства. Особлива увага була приділена скороченню витрат та оптимізації чисельності персоналу підприємства. Завдяки цим заходам, наше підприємство має задовільний поточний фінансовий стан, не має заборгованості із заробітної плати і своєчасно та в повному обсязі сплачує податки на користь Держави, розмір яких становив у першому півріччі 11 млн. гривень», – зазначила Оксана Москаленко.

Крім того, за підсумками першого півріччя 2022 року Регістром судноплавства України нараховані до сплати до державного бюджету  відрахування частини чистого прибутку  в розмірі  більш 700 тис. гривень.

Незважаючи на складну ситуацію в країни, фахівці Регістра судноплавства України продовжують реалізовувати основну функцію Регістра – забезпечення безпеки судноплавства. Спеціалісти підприємства виконують заявки, що надходять від клієнтів і надають послуги в тих регіонах  країни, де не йдуть бойові дії та відсутня небезпека для життя та здоров’я працівників, а також за кордоном.

Генеральний директор Регістру судноплавства України Олександр Ріффа зазначив, що ефективна робота підприємства у найскрутніший для країни період – це колективна проміжна перемога усіх співробітників.

Link copied
Перейти до вмісту