РЕГІОНАЛЬНІ ПРЕДСТАВНИЦТВА РЕГІСТРА СУДНОПЛАВСТВА УКРАЇНИ ПРАЦЮЮТЬ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

В Одесі пройшла робоча нарада директорів Регіональних представництв Регістра судноплавства України під головуванням генерального директора підприємства Олександра Ріффи.

В процесі робочої наради директора Регіональних представництв (РП) Регістра з Одеси, Миколаєва, Херсона, Ізмаїла, Дніпра та Києва доповіли інформацію за напрямками своєї діяльності за перше півріччя 2022 року. Зокрема, всебічно були розглянуті питання:

–    виконання плану роботи РП, включаючи фінансові показники;

–    аналізу ринку та сфер надання послуг Регістром;

–    мінімізації ризиків та врахування у роботі підприємства існуючих та нових можливостей;

–    розвитку нових форм співробітництва та сприяння в розширенні сфер діяльності та послуг на нових об’єктах нагляду Регістру як в Україні, так і за кордоном.

На засіданні був присутній Президент Асоціації портів України «Укрпорт» Юрій Крук. Державне підприємство Класифікаційне «Регістр судноплавства України» є членом даної Асоціації з січня 2002 року і цінує двадцятирічний досвід співпраці. Юрій Крук подякував генеральному директору Регістра судноплавства України Олександру Ріффі за те, що державне класифікаційне товариство у цей складний воєнний час демонструє сталу та ефективну роботу на користь вітчизняної морської галузі.

За результатами рішень робочої наради підготовано відповідні доручення для опрацювання прийнятих рішень, визначені виконавці та встановлені строки виконання.

Генеральний директор Регістра судноплавства України Олександр Ріффа підкреслив, що всі ці дії спрямовані на подальшу стабілізацію і оптимізацію роботи підприємства в умовах воєнного стану, адже, не зважаючи на складну ситуацію в країни, фахівці підприємства продовжують реалізовувати основну функцію Регістра – забезпечення безпеки судноплавства.

Link copied
Перейти до вмісту