Інформація щодо 19-го засідання Комітету RAINWAT (Регіональної Угоди про службу радіозв’язку на внутрішніх водних шляхах) 29-09-2022

У період з 14 по 15 вересня 2022 року у м. Брюссель (Бельгія) відбулося 19-те засідання Комітету RAINWAT (у гібридному форматі), який здійснює адміністрування Регіональної угоди про служби радіозв’язку на внутрішніх водних шляхах (далі – Регіональна Угода).

У засіданні прийняли участь представники 12 країн – членів Регіональної Угоди.

Згідно технічного завдання Міністерства інфраструктури України, яке було погоджено міністерством закордонних справ України, у засіданні також прийняла участь делегація від України у складі: Людмила Карпенко (Український державний центр радіочастот) та Тимофій Ткачук (Регістр судноплавства України).

Під час засідання, в рамках п.4 порядку денного, членами делегації України була надана інформація стосовно впровадження Україною вимог Регіональної Угоди під час збройної агресії російської федерації проти України.

Члени української делегації також прийняли активну участь в обговоренні переглянутого тексту Регіональної Угоди (англійської версії) та змін до регламенту роботи Комітету RAINWAT. Версії на французькій та німецькій мовах будуть надані на наступному засіданні Комітету RAINWAT.

На засіданні була представлена оновлена версія вебсайту Комітету RAINWAT, де окрім функціоналу представлені також країни – члени Регіональної Угоди. Незважаючи на тимчасово окуповані російською федерацією території, Україна представлена на сайті як єдина та неділима держава у тому числі Автономна Республіка Крим, місто Севастополь, Донецька та Луганська області.

Таким чином, українська делегація виконала затверджене технічне завдання. Повна інформація щодо участі делегації України у засіданні буде надана у звіті до технічного завдання.

Link copied
Перейти до вмісту