Експерти регістра судноплавства України провели аудит Австрійської судноплавної компанії First – DDSG Logistics Holding GmbH

Регістр судноплавства України надає у галузі морського та річкового транспорту широкий спектр профільних послуг, а клієнтами та партнерами вітчизняного класифікаційного товариства є чимало українських та зарубіжних компаній.


На базі Регістра судноплавства України успішно функціонує Орган по сертифікації систем менеджменту, перевагами цього напряму роботи аудиторів Регістра користуються відомі європейські судноплавні компанії.


Серед них – австрійська компанія «First – DDSG Logistics Holding GmbH”, судноплавна історія якої бере початок у 1823 році. На сьогоднішній день це – одна з потужних судноплавних компаній, що здійснює регулярні перевезення різноманітних вантажів між портами Дунаю та портами Північного моря через канал Дунай-Майн-Рейн.


Днями це підприємство успішно пройшло процедуру наглядового аудиту відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 45001:2018, IDT Системи управління охороною здоров’я і безпекою праці та за ISO 14001:2015, IDT Системи екологічного управління. Аудит був проведений у м. Відень (Австрія) комісією у складі заступника генерального директора ДП «Регістр судноплавства України» Оксани Москаленко та начальника відділу сертифікації систем менеджменту Вікторії Ковальової.


За словами Оксани Москаленко, дотримання міжнародних стандартів якості дають можливість компаніям з відповідальним ставленням до сфер екологічної безпеки, охорони здоров’я та безпеки праці мінімізувати ризики, пов’язані зі здоров’ям та безпекою своїх співробітників, поліпшити дієвість управління своєю компанією у сфері моніторингу загроз та в оперативності прийняття оптимально вірних рішень.


Більш детальну інформацію щодо даних послуг Регістра можна отримати за телефоном: 044-321-18-81 та поштою: [email protected].

Link copied
Перейти до вмісту