Привітання генерального директора Регістра судноплавства України Ріффи О.Г. з днем створення національного класифікаційного товариства

Державному підприємству “Класифікаційне товариство Регістр судноплавства України” виповнилося 24 року.
08 червня 1998 року Кабінет Міністрів України затвердив Постанову № 814 “Про удосконалення технічного, класифікаційного i судноплавного нагляду на морському i річковому транспорті” якою було створено єдине морське та річкове національне класифікаційне товариство Регістр судноплавства України.

Це довгий шлях історії національного класифікаційного товариства, щоденного впровадження сучасних методів проведення технічного нагляду та надання якісних послуг, розробки і впровадження нових, важливих нормативних документів та проектів. 24 року любові до наглядової діяльності, бажання рости і розвиватися і йти в ногу з часом.
Щиро вітаю з цією датою інспекторів, експертів, фахівців підприємства і усіх співробітників! Дякую кожному з вас за докладені зусилля! Регістр судноплавства України є флагманом у сфері надання класифікаційних та конвенційних послуг на ринку України. Початком діяльності повноважних органів технічного нагляду та класифікації в Україні вважається 1931 рік. Ці органи неодноразово змінювали організаційну структуру та підпорядкованість.
Регістр судноплавства України демонструє свою конкурентоспроможність, займаючи високі позиції в національних і міжнародних рейтингах, про що красномовно свідчить рейтинг за даними Парижського Меморандуму про взаєморозуміння щодо контролю суден державою порту (Paris MOU). Досягнення останніх років є результатом імплементації європейських стандартів і впровадження інновацій в діяльність підприємства.
За роки діяльності були надані сотні тисяч послуг клієнтам України, а також для країн Європи, Азії, Африки і Тихоокеанського регіону з якими укладені угоди та меморандуми.
Зараз колектив продовжує і примножує славні традиції, визначає нові високі цілі подальшого розвитку. Регістр судноплавства України успішно впроваджує європейські підходи до надання послуг клієнтам.
Шановний співробітники! Бажаю Вам здоров’я, щастя, благополуччя і нових звершень в ім’я процвітання України!

З повагою,
генеральний директор
Регістра судноплавства України
Олександр Ріффа

Link copied
Перейти до вмісту