Анонс щодо оновлення сайту Регістра судноплавства України (РУ)

На вимогу сучасних викликів та змін міжнародної і національної нормативно-правової бази Регістром судноплавства України розпочато роботу з розробки нової редакції сайту РУ.
Метою діяльності нового сайту РУ є надання інформації клієнтам для прийняття обґрунтованих рішень, щоб зробити діяльність клієнта успішною. Структура нового сайту РУ дозволить наявним та потенційним клієнтам отримати наступну інформацію:
– Нові вимоги щодо екологічних норм, технічної відповідності безпеки судноплавства, стандартів та регламентів;
– наявність Правил і норм РУ за очікуваннями клієнтів на підставі вимог безпеки судноплавства та сучасних технологій виготовлення матеріалів (наприклад: полімери);
– Сервіси та послуги у морському секторі, визнання підприємств, сертифікації продукції підприємств, сертифікації систем управління;
– пропозиція нових та інноваційних продуктів;
– Використання науково-дослідної діяльності та надбання світової спільноти тощо;
Новий сайт РУ буде мати опцію автоматичної розсилки Повідомлень, у разі згоди клієнта РУ.
Регістр судноплавства України наголошує на перехід від позиції конкуренції до позиції партнерства з іноземними класифікаційними товариствами (ІКТ). Новий сайт РУ дасть можливість нашим партнерам ознайомитись зі станом справ щодо підтвердження критеріїв визнання Міжнародної асоціації класифікаційних товариств(МАКТ), Європейської комісії та Рекомендацій Європейської економічної комісії ООН. Програма партнерства з ІКТ дозволить, на першому етапі, забезпечити отримання клієнтами РУ сертифікатів від імені членів МАКТ та на другому етапі, на підставі статусу кандидата у члени ЄС, отримати визнання ЄС.
Персональне партнерство визначено тактичним трендом РУ.
Заплановано реалізацію Інтернет – порталу у межах сайту РУ, що надає можливості здійснення спеціально виділеної або закритої зашифрованої сесії з відповідальним працівником РУ, проведення конференцій, надання послуг РУ у мобільному варіанті.
Ми маємо унікальний та специфічний характер накопиченої бази даних РУ щодо суден під технічним наглядом РУ включаючи морські судна та судна змішаного плавання, судна внутрішнього плавання і малі судна, сертифікації матеріалів та виробів, визнаних підприємств тощо, які плануємо використовувати як унікальність бренду РУ.
Про введення нового сайту Регістра судноплавства України буде повідомлено додатково.

Link copied
Перейти до вмісту