Міжнародний рейтинг Регістра судноплавства України заслужено зростає

За опублікованими даними (White, Grey&Black List – WGB-List) Паризького меморандуму про взаєморозуміння держав прапора (Paris MoU) Регістр судноплавства України значно покращив показники та піднявся у рейтингу.
Національне класифікаційне товариство за підсумками трирічної плідної праці підвищило позицію на три кроки та займає стабільну позицію у середині «Сірого списку», а саме: 21-е із 33-х зазначених у цьому переліку класифікаційних товариств.
«Це – найвищий показник за останні роки. Він є свідченням високого рівня надання послуг Регістром судноплавства України, правильних управлінських, організаційних і технічних рішень та злагодженої праці всього колективу. Кілька років тому нами було розпочато роботу з більш ретельної перевірки технічного стану суден, якості та обсягу ремонтних робіт, що проводяться для приведення суден до придатного технічного стану. Регістр посилив вимоги до піднаглядних суден, що значно покращило їх технічний стан. Ми підвищили якість проведення технічного навчання наших інженерів-інспекторів та посилили контроль за перевіркою практики їх роботи. Як результат – зменшилась кількість затримок суден у іноземних портах з причин технічного стану, знизилася кількість аварій. Все це у купі дало нашому підприємству можливість піднятися у рейтингу Паризького меморандуму, а Україні як державі з уславленими морськими традиціями – продемонструвати світовій спільноті високий рівень відповідності вимогам міжнародних стандартів безпеки у галузі судноплавства», – так прокоментував приємну новину генеральний директор Регістру судноплавства України Олександр Ріффа.
Показники Паризького меморандуму про взаєморозуміння держав прапора базуються на результатах перевірки суден під наглядом визнаних організацій за трирічний період та відображає, як визнані організації розвиваються та впроваджують у життя встановлені цілі та зобов’язання у сфері якості, реалізують політику та стратегію стосовно покращення надання послуг та задоволення користувачів.
Прийняті Регістром судноплавства України з 2018 року заходи щодо підняття рейтингу за даними Паризького меморандуму про взаєморозуміння по контролю суден державою порту, дозволили підняти привабливість Регістра судноплавства України як класифікаційного товариства на міжнародному ринку надання послуг.
Позиція рейтингу WGB-List Paris MoU надає можливість Регістру судноплавства України забезпечити один із критеріїв набуття членства в Міжнародної асоціації класифікаційних товариств, а саме – продемонструвати спроможність в проведенні оглядів суден у побудові відповідно до правил класифікаційного товариства та проведення періодичних оглядів у тому числі конвенційних, відповідно до вимог Міжнародної морської організації (ІМО) та країни прапору.

Для довідки.
Паризький меморандум про взаєморозуміння держав прапора (Paris MoU) складається з 27 морських адміністрацій та охоплює води європейських прибережних країн та Північно-атлантичний басейн від Північної Америки до Європи.
Місія організації – виключити експлуатацію субстандартних суден через гармонізовану систему державного портового контролю. Щорічно на борту іноземних суден в портах Паризького меморандуму здійснюється більше 17 тисяч інспекцій щодо перевірки їхньої відповідності міжнародним стандартам безпеки, охорони навколишнього середовища та належних умов праці у членів екіпажів.
Цього року рейтинг очолила Данія, а найнебезпечнішою країною у цій сфері визнана Танзанія. Членство російської федерації призупинено.
Детально з рейтингом можна ознайомитися за посиланням – https://www.parismou.org/2021-performance-lists-paris-mou.

Link copied
Перейти до вмісту