Профільний підкомітет міжнародної морської організації IMO погодив пропозицію України щодо змін до маршрутизації суден у чорному морі

Це сталося під час засідання дев’ятої сесії Підкомітету з навігації, радіозв’язку, пошуку та рятування Міжнародної морської організації (далі – NCSR-9). Сесія здійснювала роботу у комбінованому форматі – очно та дистанційно, а у її роботі як члени делегації від України прийняли участь фахівці Регістра судноплавства України Олександр Спіян та Тимофій Ткачук.

Під час обговорення питання про обов’язкові системи суднових повідомлень і заходи з встановлення шляхів руху українська делегація презентувала членам підкомітету пропозицію стосовно внесення змін до існуючих систем розподілу руху «Підходи до портів Одеса та Чорноморськ» і «Між портами Одеса та Чорноморськ» шляхом поєднання їх в єдину систему розподілу руху «Підходи до портів Одеса, Чорноморськ та Південний», надавши роз’яснення з експлуатаційних та технічних аспектів. Також українські експерти надали роз’яснення з питань забезпечення безпеки судноплавства в оновленій маршрутизації.

Пропозиція України на засіданні дев’ятої сесії Підкомітету з навігації, радіозв’язку, пошуку та рятування Міжнародної морської організації була погоджена без зауважень.

Також під час он-лайн дискусії були розглянуті поточні та перспективні питання щодо морського рухомого та морського рухомого супутникового зв’язку, систем навігації, пошуку та рятування та інші супутні питання. Зокрема була розглянута позиція ІМО на Всесвітню конференцію радіозв’язку ВКР-2023, яка у подальшому буде визначати напрямок розвитку морського радіозв’язку.
Детальніше про результати роботи 9-ї сесії NCSR-9 – за посиланням: https://www.imo.org/en/MediaCentre/MeetingSummaries/Pages/NCSR-9th-session.aspx

Link copied
Перейти до вмісту