ДЛЯ РОЗШИРЕННЯ СПЕКТРУ ПОСЛУГ РЕГІСТР СУДНОПЛАВСТВА ПОДАВ ЗАЯВКИ ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ АГЕНЦІЇ З АКРЕДИТАЦІЇ УКРАЇНИ

Регістр судноплавства України є сучасною компанією, що поступово впроваджує нові стандарти та Європейські норми.

Так, за рішенням Генерального директора Олександра Ріффи з метою подальшого розширення клієнтської бази Регістром були подані заявки до Національної агенції з акредитації України (НААУ) на акредитацію Органу інспектування на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 17020 і Сертифікаційного органу для оцінки відповідності вимогам міжнародного стандарту ISO 17021_1.

«Ми визначили для себе сферу акредитації з п’яти позицій. Мова йде про технічний нагляд за суднами та іншими плавучими засобами; конвенційна сертифікація суден на відповідність вимогам міжнародних конвенцій за дорученням морських Адміністрацій; технічний нагляд в промисловості; технічний нагляд за контейнерами та технічний нагляд за гідротехнічними спорудами і промірними роботами. Акредитація в Національному органі за вимогами зазначених стандартів позитивно вплине на імідж Регістра та розширить можливості нашого класифікаційного товариства. Це – новий крок на шляху розвитку нашого підприємства та європейського визнання», – зазначив генеральний директор Регістра судноплавства Олександр Ріффа.

Регістр судноплавства України надає у галузі морського та річкового транспорту широкий спектр профільних послуг, а клієнтами та партнерами національного класифікаційного товариства є чимало українських та зарубіжних компаній.

Так, з 2016 року на базі Регістра судноплавства успішно функціонує Орган по сертифікації систем менеджменту що діє у міжнародній системі сертифікації SIC (System of International Certification) і перевагами цього напряму роботи експертів Регістра користуються відомі судноплавні компанії України та Європи.

Детально про спектр послуг РУ – https://shipregister.ua/poslugi

Запрошуємо на наш офіційний сайт, канал Телеграм та сторінку Фейсбук:

Link copied
Перейти до вмісту