Експертна місія TAIEX продовжує допомогу з інтеграції України до законодавства та норм країн Європейського союзу.

Фахівці Регістра судноплавства України прийняли онлайн участь у роботі Експертної місії TAIEX щодо єдиної системи моніторингу поверхні моря, організованою у співпраці з Державною службою морського, внутрішнього водного транспорту та судноплавства України.

Метою експертної місії є надання консультацій та рекомендацій Державній службі з питань морського, внутрішнього водного транспорту та судноплавства;  Державному підприємству «Морська пошуково-рятувальна служба» та  Міністерству інфраструктури України  на досвіді ЄС зі стандартами безпеки на морі, Директиві ЄС щодо моніторингу та інформаційної системи руху суден та застосування єдиних систем моніторингу морської поверхні. Експерти італійської берегової охорони поділяться своєю експертизою та досвідом, щоб дати можливість зацікавленим українським фахівцям та установам застосовувати стандарти безпеки на морі ЄС у Чорному та Азовському морях.

Для довідки.

TAIEX – це інструмент технічної допомоги та обміну інформацією Європейської Комісії. TAIEX підтримує державні органи управління щодо наближення, застосування та виконання законодавства ЄС, а також сприяє обміну найкращими практиками ЄС. Він значною мірою керується потребами та надає відповідний спеціальний досвід для вирішення проблем у короткий термін.

Запрошуємо на наш офіційний сайт, канал Телеграм та сторінку Фейсбук:

Link copied
Перейти до вмісту