Візит керівництва Регістра судноплавства України до Польщі

19-22 липня 2023 року в рамках робочого візиту до Польщі генерального директора Регістру судноплавства України Сергія Гурського відбулась ціла низка робочих зустрічей, що мають на меті відновлення співробітництва в галузі.

Перспективною виглядає співпраця Регістру з польськими колегами – Польським Регістром Судноплавства (PRS). Генрик Снєгоцький, керівник PRS, висловив готовність підтримати Регістр судноплавства України в процесі акредитації в престижній Міжнародній асоціації класифікаційних товариств IACS. Також заручились підтримкою колег PRS стосовно визнання Регістру відповідно до Директиви ЄС 2016\1629, що стало би ще одним кроком вперед на шляху наближення країни до ЄС.

Було взято участь в нараді з польськими партнерами щодо посилення співпраці та окреслення перспективних шляхів розвитку польсько-українських відносин в галузі судноплавства. Польська сторона запевнила у сталій та впевненій підтримці України в нелегкі часи воєнного стану, зокрема висловила підтримку Регістру судноплавства України та схвалила його прагнення щодо прискорення євроінтеграційного процесу.

Також відбулись перспективні зустрічі з представниками Польського Морського Технологічного Форуму та суднобудівниками Польщі. Було домовлено про подальше налагодження контактів, з метою успішного співробітництва для польської та української сторін.

На фото: С. Гурський та Г. Снєгоцький.Link copied
Перейти до вмісту