В.о. генерального директора Класифікаційного товариства «Регістр судноплавства України» Сергій Гурський разом з радником Володимиром Севрюковим провів серію виїзних нарад в м. Одесса та м. Ізмаїл.

Була проведена нарада з керівництвом та персоналом Філії «Науково-дослідний проектно-конструкторський інститут морського флоту України з дослідницьким виробництвом» державного підприємства «Класифікаційне товариство «Регістр судноплавства України», персоналом Регіонального представництва Регістра судноплавства України в м. Одесса.

У ході відрядження Сергій Гурський зустрівся з керівництвом Українського Дунайського пароплавства, Кілійського суднобудівельно-судноремонтного заводу (ГВСП «КСБСРЗ») та персоналом Регіонального представництва Регістра судноплавства України в м. Ізмаїл були обговорені питання співпраці з Регістром у зв’язку з розширенням сфери послуг, зокрема за напрямом роботи філії «Науково-дослідний проектно-конструкторський інститут морського флоту України з дослідницьким виробництвом» державного підприємства «Класифікаційне товариство «Регістр судноплавства України». Однією з основних тенденцій у розвитку сучасної демократії є активізація практичної реалізації принципів відкритості та інформаційної прозорості у діяльності державних підприємств і Регістр судноплавства України практично впроваджує кроки на цьому шляху.

Запрошуємо на наш офіційний сайт, канал Телеграм та сторінку Фейсбук:

https://shipregister.ua

https://t.me/shipregister_ua

https://www.facebook.com/shipregister.ua

Link copied
Перейти до вмісту