СЕРГІЯ ГУРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕНО В.О. ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА РЕГІСТРА СУДНОПЛАВСТВА УКРАЇНИ

Голова Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України Євгеній Ігнатенко провів робочу нараду в ДП «Класифікаційне товариство Регістр судноплавства України» на якій представив команді Регістра нового генерального директора – Сергія Гурського.

Із самого початку свого трудового шляху Сергій Гурський займався організацією ремонту, модернізації та будівництва суден. Після років праці на Херсонському суднобудівному заводі, а також на підприємстві ТОВ «Смарт-Мерітайм груп», обійняв посаду головного будівельника суден підприємства ТОВ «Суднобудівний завод «ОКЕАН», де взяв на себе контроль над всім виробництвом. Пізніше, в 2021 році, на тому ж самому підприємстві зайняв позицію Генерального директора – контролював діяльність, організував роботу та формував стратегію розвитку суднобудівного заводу «ОКЕАН».

«Робота Регістра судноплавства України має бути злагодженою та ефективною, адже його основна функція – це забезпечення безпеки судноплавства. Сергій Гурський, який має неабиякий досвід в сфері судноплавства буде разом з командою фахівців Регістра налагоджувати всі процеси та визначати майбутні пріоритети. Одним з ключових факторів особисто для мене є прозорість та відкритість, впевнений, що Сергій поділяє мої погляди та на нас всіх чекають гарні результати», – зазначив Євгеній Ігнатенко.

Запрошуємо на наш офіційний сайт, канал Телеграм та сторінку Фейсбук:

Link copied
Перейти до вмісту