Тренінг за участю Європейського агентства з морської безпеки EMSA

Регістр судноплавства України взяв онлайн участь у тренінгу, організованому Європейським агентством з морської безпеки (EMSA) для персоналу Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України, як органу відповідальному за моніторинг визнаних організацій, які надають конвенційні послуги до суден під прапором України.

Темою заходу стала технічна підтримка, необхідна для здійснення моніторингу за діяльністю визнаних організацій. Розглядалися принципи та практичні питання.

З боку Регістра була висловлена зацікавленість у використанні веб-інструменту RuleCheck, шляхом надання доступу працівникам, з метою актуалізації та підтримки на сучасному рівні розробки Правил і норм Регістра.

Від Регістра участь взяли: Олег Кєніг – заступник генерального директора та Євгеній Шаров – начальник відділу міжнародних відносин та маркетингу.

Довідково:

Європейське агентство з морської безпеки (European Maritime Safety Agency – EMSA) було створено у 2002 році з метою контролю виконання європейського законодавства у сфері морської безпеки. Основним завданням цієї структури є надання технічної допомоги Європейській комісії з питань розробки та виконання європейського законодавства стосовно безпеки мореплавання та запобігання забруднення із суден. В Україні з ЕMSA взаємодіє Державна служба морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України. https://www.emsa.europa.eu/

Запрошуємо на наш офіційний сайт, канал Телеграм та сторінку Фейсбук:

https://shipregister.ua

https://t.me/shipregister_ua

https://www.facebook.com/shipregister.ua

Link copied
Перейти до вмісту