ІНТЕГРАЦІЯ УКРАЇНИ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО МОРСЬКОГО СПІВТОВАРИСТВА

24 травня 2023 року в.о. генерального директора Класифікаційного товариства «Регістр судноплавства України» (Регістр) Сергій Гурський взяв участь у заході Європейські морські дні в Україні. Співорганізаторами виступили: Team of Europe Mykolaiv та Громадська спілка «Морський Кластер України» (ГС «МКУ»).

Тема цьогорічного саміту: «Стратегічні пріоритети економічного відновлення» передбачала обговорення потреб підтримки морської галузі, її поточної діяльності та запуск нових проєктів, що дозволять зберегти економіку, робочі місця та інтегруватися в морську спільноту Європи.

Пан Гурський зазначив, що сьогодні надважливо показати іноземним партнерам нашу незламність і згуртованість, нашу роботу над планом післявоєнної розбудови країни та зокрема нашої галузі.

Також у цей день пройшли загальні збори ГС «Морський кластер України», де за результатом голосування в.о. генерального директора Регістра Гурського С.В. було обрано членом Наглядової ради.

«Це, звісно, дуже відповідально, але водночас  стимулює  й додає сил для подальшої праці на розвиток всього морегосподарського комплексу»,  – зауважив пан Сергій.

Link copied
Перейти до вмісту