Сесія Робочої групи ЄЕК ООН з внутрішнього водного транспорту

Регістр судноплавства України у складі української делегації взяв участь у роботі шістдесят шостої сесії Робочої групи Європейської економічної комісії ООН з внутрішнього водного транспорту (далі – SC.3). Дана сесія проводилася у м. Женева, Швейцарія у період з 12 по 14 жовтня 2022 року у гібридному форматі. Кваліфікаційне товариство на засіданні представляли заступник генерального директора Регістра Віталій Гордієнко та начальник відділу розробки Правил і норм Микола Сльозко.

Ряд питань, що були розглянуті на сесії, знаходяться в межах компетенції Регістра, а саме:

  • рекомендації щодо гармонізованих на європейському рівні технічних вимог до суден внутрішнього плавання, Резолюція 61, внесення змін до цієї Резолюції та питання гармонізації її із Європейським стандартом щодо технічних вимог до суден внутрішнього плавання (ES TRIN);
  • рекомендації щодо збирання відходів із суден, що експлуатуються на Дунаї;
  • застосування інноваційних матеріалів, обладнання та технології на внутрішньому водному транспорті.

Для забезпечення відповідності суден, які знаходяться під технічним наглядом Регістра судноплавства України, вимогам європейського та міжнародного законодавства, представлена на сесії інформація буде детально опрацьована та врахована Регістром. Зокрема, буде застосовуватися в подальшій діяльності при розробці Правил і норм Регістра, під час розгляду проектної документації, а також під час технічного нагляду за суднами внутрішнього плавання в побудові та експлуатації.

ДЛЯ ДОВІДКИ
Європейська економічна комісія була заснована 1947 року Економічною і соціальною радою ООН (ЕКОСОР) з метою розвитку економічної діяльності і зміцнення економічних зв’язків усередині регіону ЄЕК ООН, а також між цим регіоном і рештою світу. Комісія почала працювати 28 березня 1947 року. Секретаріат комісії розташований у місті Женева. Україна, як правонаступниця УРСР, є однією із держав-засновниць ЄЕК.

Link copied
Перейти до вмісту