Рік роботи Регістра в умовах воєнного стану

???Рік роботи Регістра судноплавства України по забезпеченню безпеки судноплавства в умовах воєнного стану: надано біля 5 000 послуг.

Найбільш популярними є послуги з класифікаційного та конвенційного огляду суден. Так, за рік здійснено більше 3700 оглядів морських суден, суден внутрішнього та змішаного плавання, Дунайського басейну, та малих суден.

Окрім цього підприємство здійснює нагляд за модернізацією, переобладнанням та ремонтом суден, проводить технічні огляди гідротехнічних споруд, виконує технічний нагляд за контейнерами, здійснюються роботи по сертифікації систем менеджменту, підприємств та виробів, проводить експертизу технічної документації та інше.

✅Наразі в Регістрі судноплавства України відбувається ряд змін, які стосуються системи управління підприємством для забезпечення відповідності не лише українським, а й міжнародним вимогам.

З метою вдосконалення якості роботи на постійній основі переймається та впроваджується досвід інших країн в питанні безпеки судноплавства.

?Наразі послуги ДП «Класифікаційне товариство Регістр судноплавства України» надаються в містах Чернігів, Черкаси, Київ, Дніпро, Миколаїв, Ізмаїл, Херсон та Маріуполь (працює в режимі онлайн), Одеса, Кам’янець-Подільський, Запоріжжя, Чорноморськ, Кілія, Тернопіль а також за кордоном в Угорщині.

Детальну інформацію про послуги Регістра судноплавства України можна знайти за посиланням ? https://shipregister.ua/poslugi/

? Запрошуємо на наш офіційний сайт, канал Телеграм та сторінку Фейсбук:

https://shipregister.ua

https://t.me/shipregister_ua

https://www.facebook.com/shipregister.ua

Link copied
Перейти до вмісту