Науково-практична конференція

⚓ 19 січня 2024 року Регістр судноплавства України проводить науково-практичну конференцію на тему “Малі судна, технічні вимоги, проектування, будівництво”.

☝️ Метою конференції є обговорення питань, що виникають в процесі проектування, будівництва, експлуатації малих суден та технічних вимог, що застосовуються в Україні та інших країнах до цих суден.

? Запрошуємо проектувальників, суднобудівників та експлуатантів малих суден взяти участь в цій конференції. Для участі в конференції обов’язкова реєстрація, яку потрібно здійснити шляхом надсилання листа електронною поштою на адресу [email protected], вказавши прізвище, ім’я та по-батькові, організацію, яку представляєте, посаду, електронну адресу, номер телефону та форму участі (особисто або дистанційно). Конференція буде проводитися в м. Одеса у гібридному форматі. Час проведення 10.00-14.00.

⁉️ Для вирішення організаційних питань та отримання додаткової інформації просимо звертатись за телефоном 067-656-85-10 або 044-321-18-81 (після сигналу наберіть внутрішній номер 2801): Сльозко Микола Пилипович – начальник відділу розробки правил та норм.

? Запрошуємо на наш офіційний сайт, канал Телеграм та сторінку Фейсбук:

https://shipregister.ua

https://t.me/shipregister_ua

https://www.facebook.com/shipregister.ua

Link copied
Перейти до вмісту