Регістр взяв участь у засіданні робочої групи CESNIPT

⛴️05-06 березня 2024 відбулося чергове засідання робочої групи з технічних питань Європейського комітету з розробки стандартів у сфері внутрішнього судноплавства (CESNIPT). Основним завданням цієї робочої групи є розробка Європейського  стандарту стосовно технічних вимог до суден внутрішнього плавання (ES-TRIN), який оновлюється кожні 2 роки. Україна бере участь у роботі цього комітету в якості спостерігача і представлена фахівцями Регістра судноплавства України.

☝️На засіданні розглядалися зміни до ES-TRIN 2025 з питань електричних пропульсивних установок, електронного обладнання та систем, міцності корпусу, використання алюмінію чи армованого волокном пластику для будування пасажирських суден та інших що стосуються технічних вимог. Обговорено питання схвалення двигунів, що працюють на альтернативних видах палива таких як метанол та водень.

🤝Регістр поінформував робочу групу стосовно дій, що були ним виконані за останній час з метою отримання визнання відповідно до Директиви (ЄС) 2016/1629, зокрема розширення співпраці із класифікаційними товариствами, які вже мають визнання, а також початок співпраці із Міжнародною асоціацією класифікаційних товариств (IACS), які сприяють подальшому розвитку Регістра.

✨ #РегістрСудноплавства #CESNI# ES-TRIN#IACS #МіжнароднаСпівпраця

⚓️Запрошуємо на наш офіційний сайт, канал Телеграм та сторінку Фейсбук:
https://shipregister.ua
https://t.me/shipregister_ua
https://www.facebook.com/shipregister.ua

Link copied
Перейти до вмісту