Оновлення сайту Регістру  судноплавства України

На вимогу сучасних викликів та змін міжнародної і національної нормативно-правової бази Регістр судноплавства України виконав розробку нового інтерфейсу офіційного сайту підприємства.

☝️Метою розробки нового сайту Регістру є надання актуальної інформації клієнтам для прийняття обґрунтованих рішень, щоб зробити взаємодію з клієнтом максимально інформативною і успішною. Структура нового сайту Регістру дозволить нашім клієнтам та партнерам: судновласникам, адміністраціям судноплавства країн, іншім міжнародним організаціям – отримувати якісно та зручно підготовану інформацію щодо наших послуг з наглядової діяльності. Новий сайт дасть можливість відкритого доступу до широкого спектру спеціалізованих та профільних нормативно-правових документів, до пошуку інформації щодо суден, включаючи перевірки валідності Регістрових документів, даних об’єктів технічного нагляду, даних малих суден за ідентифікаційним номером корпусу та даних із бази гідротехнічних споруд тощо.

Новий сайт Регістру дасть можливість нашим партнерам ознайомитись із станом справ щодо підтвердження критеріїв визнання Міжнародної асоціації класифікаційних товариств(МАКТ), Європейської комісії та Рекомендацій Європейської економічної комісії ООН.

✔️Ми маємо унікальний та специфічний характер накопиченої бази даних Регістру щодо суден під технічним наглядом, включаючи морські судна та судна змішаного плавання, судна внутрішнього плавання і малі судна, сертифікації матеріалів та виробів, визнаних підприємств тощо, які плануємо використовувати як унікальність бренду Регістру та надавати інформацію із баз даних у виді Регістрової книги та іншу інформацію також із збереженням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

🤝 Актуальність, стислість, своєчасність, цікавість та корисність – саме цим критеріям відповідає наш новий сайт.

💡  Запрошуємо на наш офіційний сайт, канал Телеграм та сторінку Фейсбук:

https://shipregister.ua

https://t.me/shipregister_ua

https://www.facebook.com/shipregister.ua

Link copied
Перейти до вмісту