Головна » Новини » ПОСИЛЕННЯ БОРОТЬБИ З БУДЬ-ЯКИМИ ПРОЯВАМИ КОРУПЦІЙНИХ ДІЯНЬ У РЕГІСТРІ СУДНОПЛАВСТВА УКРАЇНИ

ПОСИЛЕННЯ БОРОТЬБИ З БУДЬ-ЯКИМИ ПРОЯВАМИ КОРУПЦІЙНИХ ДІЯНЬ У РЕГІСТРІ СУДНОПЛАВСТВА УКРАЇНИ

26 Жовтня, 2022

На оновленій офіційній інтернет-сторінці Державного підприємства «Класифікаційне товариство Регістр судноплавства України» один з основних розділів спеціально розроблений для оперативного реагування на сигнали щодо порушення антикорупційного законодавства.

Так, у розділі “Стоп корупція” – є посилання на затверджену у Регістрі судноплавства України Антикорупційну програму підприємства, перелік основних нормативно-правових актів та форма для анонімної відправки повідомлень.

Регістр судноплавства України задля усунення корупційних ризиків ведення бізнесу співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти порушень антикорупційного законодавства.

У випадку наявності у особи інформації щодо корупційних фактів або пов’язаних з корупцією порушень такі особи можуть надіслати наявні в них відомості про зазначені факти на адресу Регістра з обов’язковим зазначенням в темі листа або на конверті: “Для уповноваженої особи по боротьбі з корупцією”.

Крім того, повідомлення про ймовірні факти порушень Антикорупційної програми Регістра, антикорупційного законодавства, вимог професійної етики тощо можуть направлятись наступними каналами зв`язку:

– адреса: м. Київ, вул. Петра Сагайдачного 10;

– телефон: 067-236-33-39;

– електронна пошта: [email protected];

Ми звертаємо увагу, що всі повідомлення розглядаються згідно з вимогами законодавства. При цьому анонімне повідомлення про порушення вимог Закону України “Про запобігання корупції” підлягає розгляду, лише якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Зараз Регістр судноплавства України має цілу низку заходів, спрямованих на ефективне викорінення такого явища як Корупція!