Нарада представників інспекційних органів країн членів ЄС

З 26.09 по 29.09 у м. Загреб, Республіка Хорватія, під егідою Європейського комітету із розробки стандартів у сфері внутрішнього судноплавства (CESNI), проходила спільна нарада представників інспекційних органів країн членів ЄС, які діють в рамках Директиви (ЄС) 2016/1629, щодо технічних вимог до суден внутрішнього плавання.

⚓️ Така подія відбувається один раз на п’ять років. Метою її є обмін досвідом, обговорення та гармонізації національних правил і стандартів держав членів Європейського Союзу у сфері внутрішнього суднопластва. Згідно з рішенням, що було прийнято CESNI у жовтні 2017 року, Україна бере участь у засіданнях, що проводяться в рамках CESNI, у статусі країни спостерігача. На запрошення секретаріату CESNI українська делегація у складі Сергія Гурського, Миколи Сльозко та Любов Самойленко взяла участь у цьому поважному зібранні.

? В процесі проведення цього заходу, учасники наради обговорювали багато питань, що виникають під час виконання інспекцій суден на внутрішніх водних шляхах та ділились набутим досвідом. Окрема увага приділялась технічним та екологічним питанням, а також застосуванню альтернативного палива, такого як природній газ, водень, аміак, електричні батареї та інші джерела енергії на суднах внутрішнього плавання.

? На заключній сесії голова української делегації Сергій Гурський подякував всім присутнім за запрошення та підтримку, яка надається, а також зазначив, що Регістр судноплавства України разом із Адміністрацією судноплавства постійно відслідковує та впроваджує Європейські вимоги до суден внутрішнього плавання (ES-TRIN) у Правила Регістра та підтримує їх в актуалізованому стані. Наостанок свого виступу Сергій Гурський виразив впевненість, що наступна така зустріч обов’язково повинна відбутись на теренах нашої держави!

? Запрошуємо на наш офіційний сайт, канал Телеграм та сторінку Фейсбук:
https://shipregister.ua
https://t.me/shipregister_ua
https://www.facebook.com/shipregister.ua

Link copied
Перейти до вмісту