Нарада керівників Регіональних представництв під головуванням генерального директора Регістра

В Києві пройшла робоча нарада керівників Регіональних представництв Регістра судноплавства України, яку очолив генеральний директор підприємства Сергій Гурський.

В ході робочої наради керівники Регіональних представництв з Одеси, Миколаєва, Херсона, Ізмаїла, Дніпра, Запоріжжя та Києва доповіли інформацію за напрямками своєї діяльності. Зокрема, всебічно були розглянуті питання зміни структурної схеми Регістра, розвитку нових форм співробітництва та розширення сфер діяльності та послуг на об’єктах нагляду Регістру як в Україні, так і за кордоном.

Генеральний директор Регістра судноплавства України Сергій Гурський підкреслив, що всі рішення, що зараз приймаються, спрямовані на подальшу стабілізацію і оптимізацію роботи підприємства в умовах ринкових відносин, та, не зважаючи на складну ситуацію в країни, продовження реалізації основної функції Регістра – забезпечення безпеки судноплавства.

На засіданні також відбулось нагородження співробітників Регістра Почесними відзнаками від Ради Асоціації портів України «УКРПОРТ».

Link copied
Перейти до вмісту