Експертна місія TAIEX продовжує обмін інформацією щодо норм Європейського союзу

Фахівці Регістра судноплавства України прийняли онлайн участь у роботі Експертної місії TAIEX стосовно вимог Директиви Європейського парламенту і Ради (ЄС) № 2016/1629 від 14 вересня 2016 року про встановлення технічних вимог до суден внутрішнього плавання.

Метою даної Експертної місії є продовження попередньої місії, яка дозволила вперше обмінятися досвідом з Адміністрацією судноплавства та Державним підприємством «Класифікаційне товариство Регістр судноплавства України» щодо впровадження Директиви (ЄС) 2016/1629, що встановлює технічні вимоги до суден внутрішнього плавання. Подальші дії зосереджені на темах, які були визначені після першої місії як такі, що потребують подальшого та детальнішого обговорення. Це включає розгляд процедур аудиту Регістра судноплавства України, відповідно до вимог цієї Директиви, але, що найважливіше, розгляд питань перехідних положень та можливих вилучень щодо вимог Директиви під час її імплементації в Україні. Ті самі експерти TAIEX з Хорватії, Німеччини та Франції, що й у попередній місії, поділилися своїм досвідом щодо Європейського законодавства і впровадження його вимог та надали практичні рекомендації.

Для довідки. TAIEX – це інструмент технічної допомоги та обміну інформацією Європейської Комісії. TAIEX підтримує державні органи управління щодо наближення, застосування та виконання законодавства ЄС, а також сприяє обміну найкращими практиками ЄС. Він значною мірою керується потребами та надає відповідний спеціальний досвід для вирішення проблем у короткий термін.

Запрошуємо на наш офіційний сайт, канал Телеграм та сторінку Фейсбук:

Link copied
Перейти до вмісту