Ділова зустріч делегації Регістра судноплавства України та керівництва ТОВ СП «НІБУЛОН»

У ході візиту в.о. генерального директора Регістра судноплавства України Ріффи О.Г. у м. Миколаїв, у центральному офісі ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулась ділова зустріч з генеральним директором ТОВ СП «НІБУЛОН» Вадатурським О.О.


У зустрічі також прийняли участь заступник генерального директора з будівництва, експлуатації флоту та безпеки судноплавства ТОВ СП «НІБУЛОН» Волік А.О., директор Миколаївського суднобудівельного заводу Музика Б.К., з боку Регістра судноплавства України прийняли участь: Костенко Ю.К. – директор Регіонального представництва в м. Миколаїв; Дученко М.Г. – директор Регіонального представництва в м. Одеса; Бельський Ю.В. – начальник відділу розробки Правил і норм.

У ході зустрічі були розглянути та обговорені наступні питання:
– плани ТОВ СП «НІБУЛОН» в області нового суднобудування;
– особливості експлуатації барж компанії в морських районах Чорного моря;
– імплементація Європейських норм, стандартів і директив у законодавство України та Правила Регістра судноплавства України;
– Закону України «Про внутрішній водний транспорт», що набув чинності з 01.01.2022, які основні позитивні аспекти по експлуатації суден компанії та можливі ризики;
– зміни в Правилах експлуатації суден на внутрішніх водних шляхах України, у зв’язку з набуттям чинності Закону України «Про внутрішній водний транспорт»;
– плани компанії, в частині створення ремонтної бази в місті Очаків.
Була проведена оглядова екскурсія по заводу ТОВ СП «НІБУЛОН», представлений новий цех, для розміщення і зберігання електро-механічного і радіо-навігаційного обладнання.


Продемонстрована робота інноваційної автоматизованої системи контролю за рухом суден, витрати палива і технічним станом буксирів що розроблена та введена у роботу фахівцями ТОВ СП «НІБУЛОН».

Результати ділової зустрічі дозволять з впевненістю розраховувати на реалізацію нових завдань в умовах набрання чинності Закону України «Про внутрішній водний транспорт» та пов’язаних змін у Кодексі торгового мореплавства України і інших підзаконних нормативно-правових актах.

Link copied
Перейти до вмісту