Зустріч з представниками  Київського інституту водного транспорту  імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного

19 червня поточного року в приміщенні Регістра судноплавства України відбулась зустріч із представниками Київського інституту водного транспорту  імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Державного університету інфраструктури та технологій на чолі з Директоркою – докторкою технічних наук, професоркою Оленою Тимощук.

Генеральний директор Регістра Сергій Гурський запросив до обговорення питань співробітництва, зокрема можливості залучення співробітників  Інституту до роботи у складі науково-технічної Ради Регістра.

Результатом плідної зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю між Київським інститутом водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного і Державним підприємством «Класифікаційне товариство Регістр судноплавства України».

Документ підписано Генеральним директором Регістру Сергієм Гурським і Ректором Державного університету інфраструктури та технологій Надією Брайковською. Цей Меморандум дозволить здійснювати координцію дій для досягнення встановленої мети – плідної співпраці та обміну інформацією в межах відповідних функцій і повноважень.

Запрошуємо на наш офіційний сайт, канал Телеграм та сторінку Фейсбук:

https://shipregister.ua

https://t.me/shipregister_ua

https://www.facebook.com/shipregister.ua

Link copied
Перейти до вмісту