Головна » Працівники Регістру

Працівники Регістру

Контакти та реквізити:
Державне підприємство “Класифікаційне товариство Регістр судноплавства України”
Поштова адреса: 04071, м. Київ, вул. Петра Сагайдачного, 10,
📞+38 (044) 3211881; +38 067-236-33-39        
📨 [email protected]
🌐 https://shipregister.ua
Банківські реквізити:
Код ЄДРПОУ 30058275
ІПН 300582726117
Витяг з реєстру платників ПДВ №  1526564501591 від 27.05.2015
IBAN UA5532233130000002600701003104 в АТ «Укрексімбанк», м. Київ

Відділ кадрів та підготовки персоналу:
📞 +38 (044) 3211881 (внутрішній номер – 0501)
📨 [email protected]

Уповноважена особа з антикорупційної діяльності
📞 +38 067-620-52-21; +38 (044) 3211881 (внутрішній номер – 1701)
📨 [email protected]

Довідка:
Пред’явник посвідчення Регістру судноплавства України має безперешкодно відвідувати судна, суднобудівні і судноремонтні верфі, порти, а також організації та підприємства, що проєктують і виготовляють матеріали, вироби та обладнання для суднобудування та судноремонту.
(постанова КМ України №814 від 08.06.1998 р.)

Перелік діючих працівників Регістру судноплавства України:

П.І.Б.ПосадаПідрозділЭлектронна пошта
Гурський Сергій ВасильовичГенеральний директорКерівництво[email protected]
Леванчук Дмитро ОлександровичЗаступник генерального директораКерівництво[email protected]
Гордієнко Віталій ВасильовичЗаступник генерального директораКерівництво[email protected]
Севрюков Володимир ВасильовичРадник генерального директораКерівництво[email protected]
Ражик Ірина МиколаївнаГоловний бухгалтерКерівництво[email protected]
Бойправ Андрій ОлександровичТ.в.о. уповноваженого з антикорупційної діяльностіКерівництво[email protected]
Ковшар Дмитро СергійовичУповноважений з антикорупційної діяльностіКерівництво[email protected]
Ясінскій Вячеслав МихайловичСекретар ОСПОрган з сертифікації персоналу[email protected]
Дорошенко Олександр МиколайовичДиректор ФіліїФілія Науково-дослідний проектно-конструкторський інститут морського флоту України з дослідницьким виробництвом[email protected]
Медведєва Олена ОлегівнаНачальник відділуЮридичний відділ[email protected]
Верчик Михайло ЄвгеновичЗаступник начальника відділуЮридичний відділ[email protected]
Бойправ Андрій ОлександровичГоловний фахівецьЮридичний відділ[email protected]
Білляр Леонід КостянтиновичГоловний фахівецьЮридичний відділ[email protected]
Гриньковська Наталія ЮріївнаНачальник відділуВідділ кадрів та підготовки персоналу[email protected]
Денисенко Тетяна АнатоліївнаГоловний фахівецьВідділ кадрів та підготовки персоналу[email protected]
Степанюк Яніна ОлегівнаНачальник відділуВідділ бухгалтерія[email protected]
Богданович Світлана Володимирівна Бухгалтер 1 категоріїВідділ бухгалтерія[email protected]
Мороз Ірина ВалентинівнаБухгалтер 1 категоріїВідділ бухгалтерія[email protected]
Щурук Анастасія ІванівнаБухгалтерВідділ бухгалтерія[email protected]
Матвієнко Володимир ІвановичНачальник відділуВідділ охорони праці[email protected]
Масович Людмила МиколаївнаЗаступник начальника службиСлужба нагляду за ГТС[email protected]
Яценко Лариса МихайлівнаІнженер-інспекторСлужба нагляду за ГТС[email protected]
Галушкін Олександр ВасильовичІнженер-інспекторСлужба нагляду за ГТС[email protected]
Баранова Ганна ОлександрівнаТ.в.о начальника службиСлужба нагляду за ГТС[email protected]
Полонський Вадим МихайловичІнженер-інспекторСлужба нагляду за ГТС[email protected]
Кашурніков Андрій ВікторовичІнженер-інспекторСлужба нагляду за ГТС[email protected]
Вдовенко Інна ВолодимирівнаІнженер-інспекторСлужба нагляду за ГТС[email protected]
Орлов Руслан МиколайовичІнженер-інспекторСлужба нагляду за ГТС[email protected]
Савченко Ірина ЛьвівнаНачальник відділуПланово-економічний відділ[email protected]
Мельник Світлана ВікторівнаЗаступник начальника відділуПланово-економічний відділ[email protected]
Тихонов Олександр ВолодимировичГоловний фахівецьПланово-економічний відділ[email protected]
Шаров Євгеній ПавловичНачальник відділуВідділ міжнародних відносин[email protected]
Терещук Матвій ВолодимировичГоловний фахівецьВідділ міжнародних відносин[email protected]
Солодовнікова Тетяна ЄвгенівнаНачальник відділуВідділ канцелярії[email protected]
Єфіменко Світлана МиколаївнаГоловний фахівецьВідділ канцелярії[email protected]
Левандовський Віталій СтаніславовичНачальник відділуВідділ ІТ та діджиталізації[email protected]
Глитень Максим АнатолійовичПровідний фахівецьВідділ ІТ та діджиталізації[email protected]
Базильчук Олег МиколайовичНачальник відділуГосподарчо-майновий відділ[email protected]
Гнєвушева Оксана ОлегівнаГоловний фахівецьГосподарчо-майновий відділ[email protected]
Ласкава Яна ОлегівнаГоловний фахівецьГосподарчо-майновий відділ[email protected]
Дроб'язко Петро ПетровичКомендантГосподарчо-майновий відділ[email protected]
Власенко Олексій МихайловичТехнік 1 категоріїГосподарчо-майновий відділ-
Кучера Микола ПетровичВодій автотранспортних засобівГосподарчо-майновий відділ-
Грига Андрій ОлександровичГоловний фахівецьГосподарчо-майновий відділ-
Грига Віктор ОлександровичВодій автотранспортних засобівГосподарчо-майновий відділ-
Суходольська Галина ВолодимирівнаПрибиральниця службових приміщеньГосподарчо-майновий відділ-
Лук'яненко Лідія Миколаївна Прибиральниця службових приміщеньГосподарчо-майновий відділ -
Суслова Любов СергіївнаПрибиральниця службових приміщеньГосподарчо-майновий відділ-
Лой Ольга СтепанівнаПрибиральниця службових приміщеньГосподарчо-майновий відділ-
Кирсанова Людмила ОлексіївнаПрибиральниця службових приміщеньГосподарчо-майновий відділ-
Семенова Неля ПорфиріївнаПрибиральниця службових приміщеньГосподарчо-майновий відділ-
Зінченко Сергій ГеоргійовичТ.в.о начальника відділуВідділ управління якістю[email protected]
Акімова Тамара ЮріївнаГоловний фахівецьВідділ управління якістю[email protected]
Сльозко Микола ПилиповичНачальник відділуВідділ розробки Правил та норм[email protected]
Бабій Олександр ВасильовичЗаступник начальника відділуВідділ розробки Правил та норм[email protected]
Бартошек Георгій ВікторовичГоловний фахівецьВідділ розробки Правил та норм[email protected]
Кєніг Олег ІвановичНачальник службиСлужба флоту та класифікації[email protected]
Михайлов-Горячев Сергій ЛьвовичГоловний фахівецьСлужба флоту та класифікації[email protected]
Загорна Ольга ІванівнаПровідний фахівецьСлужба флоту та класифікації[email protected]
Конішевська Надія ПетрівнаПровідний фахівецьСлужба флоту та класифікації[email protected]
Плохова Майя МиколаївнаПровідний фахівецьСлужба флоту та класифікації[email protected]
Миколюк Антоніна ЮріївнаПровідний фахівецьСлужба флоту та класифікації[email protected]
Балака Олена ВікторівнаПровідний фахівецьСлужба флоту та класифікації[email protected]
Спіян Олександр МиколайовичНачальник відділуВідділ промисловості[email protected]
Ткачук Тимофій ПетровичЗаступник начальника відділуВідділ промисловості[email protected]
Копичко Володимир ВолодимировичГоловний фахівецьВідділ промисловості[email protected]
Кабика Геннадій АндрійовичНачальник відділуВідділ конвенційної сертифікації[email protected]
Зарицький  Андрій ОлександровичЗаступник начальника відділуВідділ конвенційної сертифікації[email protected]
Сергійчук Валентин ПетровичГоловний фахівецьВідділ конвенційної сертифікації[email protected]
Бабенко Олександр ІвановичГоловний фахівецьВідділ конвенційної сертифікації[email protected]
Величко Сергій ОлександровичНачальник відділуВідділ експертизи технічної документації[email protected]
Романовський Володимир ВікторовичСтарший експертВідділ експертизи технічної документації[email protected]
Петрюк Володимир ДмитровичСтарший експертВідділ експертизи технічної документації[email protected]
Зінченко Сергій ГеоргійовичНачальник відділуВідділ сертифікації систем менеджменту та трудових норм[email protected]
Алєхнович Віталій ЄвгенійовичГоловний фахівецьВідділ сертифікації систем менеджменту та трудових норм[email protected]
Кудлінський Ігор ПетровичНачальник управлінняПівнічно-західне управління[email protected]
Супрун Сергій ГригоровичГоловний інженер-інспекторПівнічно-західне управління[email protected]
Музикін Ігор ГеоргійовичСтарший інженер-інспекторПівнічно-західне управління[email protected]
Лукашенко Владислав ВладиславовичСтарший інженер-інспекторПівнічно-західне управління[email protected]
Варчак Євгеній ОлександровичСтарший інженер-інспекторПівнічно-західне управління[email protected]
Баліцька Алла ВолодимирівнаІнженер-інспекторПівнічно-західне управління[email protected]
Сінчук Дмитро ВолодимировичІнженер-інспекторПівнічно-західне управління[email protected]
Збройний Геннадій ПетровичІнженер-інспекторПівнічно-західне управління[email protected]
Миколенко Микола НиконовичІнженер-інспекторПридніпровське управління[email protected]
Кравець Віктор ІвановичТ.в.о. начальника управлінняПридніпровське управління[email protected]
Моренець Віктор ІвановичСтарший інженер-інспекторПридніпровське управління[email protected]
Василенко Павло СергійовичІнженер-інспекторПридніпровське управління[email protected]
Шевчук Олег Михайловичт.в.о. Начальник управлінняДунайське управління[email protected]
Седлецький В'ячеслав РомановичСтарший інженер-інспекторДунайське управління[email protected]
Бурлак Андрій ГригоровичІнженер-інспекторДунайське управління[email protected]
Хімченко Сергій ВіталійовичІнженер-інспекторДунайське управління[email protected]
Тимошенко Олександр ІвановичІнженер-інспекторДунайське управління[email protected]
Солодовніков Андрій ВіталійовичНачальник управлінняУправління морського нагляду[email protected]
Молочний Володимир МиколайовичТ.в.о. головного менеджераУправління морського нагляду[email protected]
Драчук Володимир ОлександровичГоловний менеджерУправління морського нагляду[email protected]
Веретеннік Олександр ОлександровичСтарший інженер-інспекторУправління морського нагляду[email protected]
Тисячний Вадим ВалентиновичСтарший інженер-інспекторУправління морського нагляду[email protected]
Рижаков Євген ОлеговичІнженер-інспекторУправління морського нагляду[email protected]
Боровицький Вадим ОлександровичІнженер-інспекторУправління морського нагляду[email protected]
Кутковський Андрій ПетровичІнженер-інспекторУправління морського нагляду[email protected]
Костенко Юрій КостянтиновичГоловний менеджерУправління морського нагляду[email protected]
Черніков Євген ОлександровичГоловний інженер-інспекторУправління морського нагляду[email protected]
Гвоздь Юрій ІвановичСтарший інженер-інспекторУправління морського нагляду[email protected]
Дмитрієв Михайло ВалерійовичІнженер-інспекторУправління морського нагляду[email protected]
Чорнодоля Павло ГригоровичІнженер-інспекторУправління морського нагляду[email protected]
Тищенко Юрій ДмитровичІнженер-інспекторУправління морського нагляду[email protected]
Пастух Олександр ВасильовичГоловний менеджерУправління морського нагляду[email protected]
Кузьмін Олександр ГеоргійовичСтарший інженер-інспекторУправління морського нагляду[email protected]
Балихін Юрій ВолодимировичНачальник управлінняУправління іноземних представництв[email protected]
Тодосієнко Роман ПавловичСтарший інженер-інспекторУправління іноземних представництв[email protected]
Бурназов Сергій СергійовичСтарший інженер-інспекторУправління іноземних представництв[email protected]