Робоча нарада в ДП «Класифікаційне товариство» Регістр судноплавства України»

02 грудня 2021 року в ДП «Класифікаційне товариство» Регістр судноплавства України» проведена робоча нарада в.о. генерального директора Олександра Ріффи з директорами Регіональних представництв Регістра судноплавства України та керівниками підрозділів Головного управління Регістра судноплавства України.

У заході взяв участь заступник Голови Державної служби морського та річкового транспорту України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Віктор Вишньов.

На нараді були розглянути наступні питання:
1. Інформація за напрямками діяльності Регістра за 9-ть місяців 2021р. та станом на 10.11.2021р.
2. Аналіз ризиків та виявлення можливих подій, які можуть негативно вплинути на досягнення цілей і задач, поставлених перед Регістром та визначення напрямку і необхідних удосконалень процесів.
3. Аналіз ринку та сфер надання послуг Регістра.
4. Пропозиції щодо мінімізації ризиків та врахування у роботі Регістра існуючих та нових можливостей.
5. Проблемні питання та шляхи їх вирішення.
6. Інформація про налагодження та встановлення контактів з потенційними клієнтами Регістра для розвитку нових форм співробітництва та сприяння в розширені сфер діяльності і послуг та нових об’єктах нагляду Регістра.
7. Ведення маркетингової роботи та збір інформації щодо ринку послуг в регіоні діяльності Регіональних представництв. Аналіз надання консалтингових послуг та пропозицій з розширення сфери послуг і освоєння нових напрямків діяльності Регістра.
8. Показники щодо виявлення у Регіональних представництвах невідповідностей, розробки коригувальних і запобіжних дій та їх виконання.
9. Інформація щодо виконання фінансових показників у 4 кварталі 2021 року
10. Розгляд проекту фінансового плану Регістра судноплавства України на 2022 рік.

У ході наради визначені першочергові заходи, які потребують негайного виконання та дії, які Регістр буде проводити поетапно. Також у процесі обговорення питань сформовано ряд доручень для досягнення стратегічних і оперативних цілей Регістра. Намічені шляхи підготовки технічного завдання на спільний розвиток програмних продуктів з Морською адміністрацією України.

Ці дії закладають фундамент для більше оперативного і якісного надання послуг Регістра, і головна ідея полягає в тому, що Регістр працює не лише над якістю послуг, що надаються клієнтам, але і над оптимізацією організації роботи в компанії, у сучасних умовах роботи на ринку послуг Класифікаційних товариств.

Link copied
Перейти до вмісту