РЕГІСТР ВПРОВАДЖУЄ НОВІ ВИДИ ПОСЛУГ

Враховуючи, що хабарництво стало серйозним ризиком, міжнародна організація зі стандартизації (ISO) виступила з ініціативою створити таку Систему управління заходами боротьби з корупцією (СУЗБК), яку можна сертифікувати, адаптувати або інтегрувати у чинні системи управління із тим, щоб боротися із цією все більшою загрозою для бізнесів та установ у всьому світі. В Україні ДСТУ ISO 37001:2018 «Системи управління щодо протидії корупції. Вимоги та настанови щодо застосування (ISO 37001:2016, IDT)» затверджений Наказом ДП «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (УкрНДНЦ) від 18.12.2018 № 507 «Про прийняття та скасування національних стандартів, скасування зміни до національного стандарту».

СУЗБК є розробкою архітектури із замкнутою системою контролю, яка встановлює, впроваджує, підтримує, перевіряє та вдосконалює стратегії та цілі управління, які стосуються спеціальних вимог стандарту ISO 37001. Стандарт ISO 37001 застосовується до організацій всіх видів та розмірів, які бажають:

1) впровадити необхідні заходи, призначені для запобігання, виявлення та реагування на випадки хабарництва;

2) сприяти розвитку відповідальності та довіри з боку акціонерів, ключових зацікавлених сторін та потенційних інвесторів;

3) уникати та/або мінімізувати витрати, ризики та шкоду від участі у хабарництві;

4) зменшувати ризики та досягати репутаційної слави шляхом впровадження антикорупційної політики.

Регістр судноплавства України вивчає можливість та розробляє процес послуг для можливості надання послуг із сертифікації Систем управління заходами боротьби з корупцією як для вітчизняних підприємств та установ так і для компаній за межами України. У найближчій перспективі у 2023 році експерти Регістра запропонують цю послугу своїм чисельним вітчизняним та іноземним клієнтам.

Запрошуємо на наш офіційний сайт, канал Телеграм та сторінку Фейсбук:

Link copied
Перейти до вмісту