Регістр судноплавства України взяв участь у засіданні робочої групи Дунайської комісії

Засідання робочої групи з юридичних та фінансових питань Дунайської комісії (далі ДК) проходило у м. Будапешт, Угорщина в період 16-18 травня 2023 року і проводилось в гібридному форматі. Представник Регістра у складі делегації України брав участь у цьому засіданні в онлайн режимі.

У ході засідання обговорювалися важливі для розвитку судноплавства України питання, пов’язані з міжнародним співробітництвом Дунайської Комісії, імплементацією європейського законодавства країнами що експлуатують флот на р. Дунай, а також стратегічні напрями діяльності Дунайської Комісії (сайт: www.danubecommission.org).

Одним із важливих питань порядку денного засідання робочої групи був пункт стосовно інформації Секретаріату ДК щодо дії суднових документів, що видаються на судна внутрішнього плавання державами-членами Дунайської Комісії, які не є членами Європейського Союзу та інформації щодо результатів роботи неформальної групи експертів з цього питання. Неформальна робоча група експертів була створена у червні 2022 року рішенням 97 сесії Дунайської Комісії з метою напрацювання рекомендацій для допомоги у вирішенні цього питання. Від України у роботі цієї групи брав участь представник Регістра – начальник відділу розробки Правил і норм Микола Сльозко.

Запрошуємо на наш офіційний сайт, канал Телеграм та сторінку Фейсбук:

Link copied
Перейти до вмісту