Акредитація системи менеджменту Регістра судноплавства України

Регістр судноплавства України в листопаді 2022 року був повторно акредитований як інспекційний орган типу А на відповідність критеріям міжнародного стандарту ISO/IЕС 17020:2012. Підприємство отримало сертифікат акредитації № GAS.ІВ.804.039 від компанії «Бюро міжнародної сертифікації», що є членом глобальної акредитаційної системи (GAS) до 17.11.2025 р. Даний сертифікат підтверджує якість основних послуг, що надаються Регістром, та підтверджує його конкурентоспроможність на світовому ринку.

Також Регістр судноплавства України за результатами чергового наглядового аудиту, що проводився в грудні 2022 року, підтвердив дію сертифікату на відповідність функціонування системи управління якістю вимогам ISO 9001:2015 від компанії SIS, що є членом міжнародного акредитаційного форуму (IAF) до кінця 2023 р. Тож на високому рівні визнано чинну систему менеджменту Регістру і ефективність функціонування внутрішніх процесів.

Виконання вимог чинних міжнародних стандартів є пріоритетом в діяльності Регістру та сприятиме подальшій інтеграції з іншими країнами ЄС тощо. Компанія гарантує надання клієнтам якісних послуг і реалізацію всіх укладених угод, забезпечує стабільну ситуацію в галузі.

Запрошуємо на наш офіційний сайт, канал Телеграм та сторінку Фейсбук:

Link copied
Перейти до вмісту