8 червня 2023 року Державне підприємство «Класифікаційне товариство Регістр судноплавства України» відзначає свій ювілей

Сьогодні нам 25 років, але історія сягає ще далекого1931 року, коли розпочався процес технічного нагляду за суднами та працювала Дніпровська інспекція Регістра. Сучасна історія, як і назва підприємства, бере початок від 1998 року, коли постановою Кабінету Міністрів України № 814 “Про вдосконалення технічного, класифікаційного і судноплавного нагляду на морському і річковому транспорті” було організоване єдине морське та річкове національне класифікаційне товариство – Регістр судноплавства України.

Станом на 2023 рік, у воєнний час, Регістр продовжує виконувати свої функції, забезпечуючи безпеку суден та людські життя, вдосконалюючи законодавчу базу та розвиваючи міжнародні відносини з іншими класифікаційними товариствами та адміністраціями судноплавства. Незважаючи на перешкоди сьогодення ми впевнено крокуємо вперед, виконуємо всі поставлені перед нами задачі, в тому числі з питань євроінтеграції.

Пишаємося нашим колективом професіоналів – командою, що не схибить і не зіб’ється з правильного курсу у буремному морі подій. За чверть сторіччя покращено показники та позиції України на міжнародній морській арені, впевнено представлено інтереси держави у співпраці з міжнародними організаціями. Регістром здійснюються всі необхідні кроки до наближення членства нашої країни у Європейському Союзі.

Багато було зроблено та ще більше перемог попереду. Вітаємо колектив Регістра, бажаємо успіху та процвітання у вільній та сильній Україні! Щиро дякуємо за привітання, що отримуємо з нагоди 25-річчя від дня заснування Регістра судноплавства України!

Link copied
Перейти до вмісту