Головна » Новини » 8 червня 2023 року Державне підприємство «Класифікаційне товариство Регістр судноплавства України» відзначає свій ювілей

8 червня 2023 року Державне підприємство «Класифікаційне товариство Регістр судноплавства України» відзначає свій ювілей

8 Червня, 2023

Сьогодні нам 25 років, але історія сягає ще далекого1931 року, коли розпочався процес технічного нагляду за суднами та працювала Дніпровська інспекція Регістра. Сучасна історія, як і назва підприємства, бере початок від 1998 року, коли постановою Кабінету Міністрів України № 814 “Про вдосконалення технічного, класифікаційного і судноплавного нагляду на морському і річковому транспорті” було організоване єдине морське та річкове національне класифікаційне товариство – Регістр судноплавства України.

Станом на 2023 рік, у воєнний час, Регістр продовжує виконувати свої функції, забезпечуючи безпеку суден та людські життя, вдосконалюючи законодавчу базу та розвиваючи міжнародні відносини з іншими класифікаційними товариствами та адміністраціями судноплавства. Незважаючи на перешкоди сьогодення ми впевнено крокуємо вперед, виконуємо всі поставлені перед нами задачі, в тому числі з питань євроінтеграції.

Пишаємося нашим колективом професіоналів – командою, що не схибить і не зіб’ється з правильного курсу у буремному морі подій. За чверть сторіччя покращено показники та позиції України на міжнародній морській арені, впевнено представлено інтереси держави у співпраці з міжнародними організаціями. Регістром здійснюються всі необхідні кроки до наближення членства нашої країни у Європейському Союзі.

Багато було зроблено та ще більше перемог попереду. Вітаємо колектив Регістра, бажаємо успіху та процвітання у вільній та сильній Україні! Щиро дякуємо за привітання, що отримуємо з нагоди 25-річчя від дня заснування Регістра судноплавства України!