Головна » Новини » Змінився логотип та назва компанії англійською мовою.

Змінився логотип та назва компанії англійською мовою.

5 Лютого, 2024

Змінився логотип та назва компанії англійською мовою.

Усі сертифікати та свідоцтва, що були видані з попередньою назвою та логотипом Регістром судноплавства України залишаються чинними. Для систем менеджменту та сертифікації продукції видача нових сертифікатів з новим логотипом регістру розпочнеться протягом березня. Перехідний період для існуючих сертифікатів систем менеджменту становить 3 роки, а для сертифікатів на продукцію – 5 років. Що стосується видачі нових свідоцтв та сертифікатів на судна, то перехід на нові форми свідоцтв та сертифікатів відбуватиметься за плановим процесом, і в першу чергу це буде зроблено під час першого майбутнього періодичного огляду суден.

Назва підприємства змінилась лише англійською мовою.

Ні, наш код ЄДРПОУ залишається незмінним.
Наші банки та номери банківських рахунків не зміняться в рамках ребрендингу та зміни назви. Ми наголошуємо на цьому, оскільки знаємо, що потенційні шахраї можуть захотіти скористатися процесом зміни нашої назви.

Ні, ваші сертифікаційні знаки з попередньою назвою та логотипом Регістру залишаться дійсними. Перехід на нові сертифікаційні знаки з новим логотипом розпочнеться з березня 2024 року і буде впроваджуватися до кінця 2024 року. Старий та новий логотип деякий час будуть існувати пліч-о-пліч. Прогнозований часовий графік переходу для існуючих знаків становить 3 роки для систем менеджменту та 5 років для сертифікації продукції.

Пізніше цього року ми оновимо назви наших правил, керівництв, інструкцій, настанов, інших сервісних документів та документів про відповідність. Вони будуть ребрендовані, переглянуті та змінені в тій мірі, в якій це необхідно для відображення зміни назви компанії англійською мовою та оновленого візуального профілю. Це буде здійснюватися при виданні нової редакції правил, керівництв, інструкцій, настанов, інших сервісних документів та документів про відповідність . Ребрендинг та зміни, що є виключно результатом зміни назви компанії англійською мовою, не призведуть до втрати чинності будь-яких відповідних сервісних документів або документів про відповідність для попередніх, поточних або майбутніх проєктів/суден/агрегатів.

Знак Plimsoll на існуючих суднах не зміниться і залишиться дійсним.

Так, наші штампи та печатка, що використовуються в даний час, будуть замінені протягом 2024 року.

Для документів, що пройшли ребрендинг без технічних змін у змісті, зміни полягають у наступному:
Оновлення назви та логотипу компанії
Також можуть бути включені редакційні зміни
Для документів, які містять зміни технічного змісту, вони також будуть перераховані на початку документа під заголовком “Зміни – поточні”.

Ви також можете зв’язатися з нами з додатковими запитаннями або коментарями.