Технічний нагляд за суднами

Сертифікація систем управління безпекою та охорони суден

Визнання підприємств

Сертифікація продукції

Технічний нагляд за контейнерами

Сертифікація систем управління

Технічний нагляд за гідротехнічними спорудами

Технічний нагляд за промірними роботами

Ідентифікація малих суден

Загальні положення   |   Сертифікати   |   Пошук

Загальні положення

Регістр судноплавства України є призначеним Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики (Держспоживстандартом України) органом з сертифікації, що здійснює сертифікацію систем управління в державній Системі сертифікації УкрСЕПРО згiдно наказу Мінекономрозвитку від 04.10.2013 № 1176 .

Крім того, на базі РУ створені та успішно функціонують Орган по сертифікації систем менеджменту якості у міжнародній системі сертифікації SIC (System of International Certification, атестат акредитації від 04.12.2013 р. № UA.02.009 ), і Орган з сертифікації систем управління якістю в системі сертифікації Регістра судноплавства України.

Відповідно до наказу Міністерства транспорту України "Про затвердження першочергових заходів щодо впровадження систем управління якістю на підприємствах і організаціях транспортного комплексу на 2002-2005 р." від 27.12.2002 р. № 936, Державний департамент морського і річкового транспорту України наказом "Про визначення Головного органу по сертифікації систем якості, систем управління якістю Мінтрансу в галузі водного транспорту" від 20.01.2003 р. № 14, призначив Регістр судноплавства України Головним органом по сертифікації систем якості, систем управління якістю Мінтрансу в області водного транспорту і пов'язаних з ним видах діяльності.

Наказом Міністерства транспорту України "Про вдосконалення роботи по підготовці і дипломуванню моряків" від 04.04.2002 р. № 228 Регістр судноплавства України уповноважений, як акредитований Орган по сертифікації систем якості, на підтвердження відповідності підприємств, організацій і установ, що здійснюють підготовку моряків, вимогам Правила І/8 "Стандарти якості" Додатку до Конвенції ПДНВ та відповідного розділу А-І/8, визнаних адекватними вимогам стандартів ДСТУ ISO серії 9000.

Роботи, регламентовані вищезгаданими документами, виконуються висококваліфікованими фахівцями Регістра судноплавства України, що надає послуги по сертифікації систем управління якістю в трьох системах сертифікації.

Детальніше про порядок проведення сертифікації.

Більш детальну інформацію щодо даного розділу Ви можете отримати у Відділі сертифікації систем управління Регістра Судноплавства України.