Новини

Про Регістр

Головний офіс

Офіси Регістра України

Статут Регістра України

Зовнішня діяльність

Співпраця в рамках ІМО

Нагороди та відзнаки

Фотогалерея

Кар'єра

Попередження корупції

Продаж та списання

Звітність
Cемінар-тренінг з підготовки до проведення аудиту ІМО
27 та 28 лютого 2018 року в Міністерстві інфраструктури України за підтримки ДП «Класифікаційне товариство Регістр судноплавства України», Dnipro Development Initiative, Посольства та Уряду Королівства Нідерландів пройшов семінар-тренінг з підготовки до проведення аудиту ІМО та підготовки аудиторів, які будуть проводити аудит визнаних організацій на відповідність Кодексу визнаних організацій, затвердженого резолюцією MSC.349 (92) Комітету з безпеки на морі ІМО на 92-й сесії 21 червня 2013 року.
Участь у семінарі-тренінгу взяли працівники Міністерства інфраструктури, Державної служби з безпеки на транспорті, Державного агентства рибного господарства, ДП «Адміністрація морських портів України», КП «Морська пошуково-рятувальна служба», ДУ «Держгідрографія», ДП «Класифікаційне товариство Регістр судноплавства України», Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків, викладачі Одеського національного морського університету.
Cемінар-тренінг проводив технічний радник ІМО, експерт у галузі морського судноплавства Стефан П. Асшеуер (Stephan P. Assheuer). Семінар-тренінг проведено з метою сприяння Україні у підвищенні рівня готовності до аудиту ІМО, який планується на червень 2018 року та підготовки аудиторів з нагляду за визнаними організаціями.
У ході семінару учасники розглянули основні положення Кодексу, ознайомилися з процедурою делегування Морською адміністрацією повноважень з конвенційної сертифікації суден організації, яка відповідає вимогам Кодексу, процедурою контролю визнаної організації відповідно до Кодексу з боку Адміністрації, засобами моніторингу та етапами аудиту визнаної організації та основними вимогами до аудиторів і проведення самого аудиту тощо.

Новин