Новини

Про Регістр

Головний офіс

Офіси Регістра України

Статут Регістра України

Зовнішня діяльність

Нагороди та відзнаки

Фотогалерея

Кар'єра

Попередження корупції

Звітність
Національне класифікаційне товариство Регістр судноплавства України внесено до списку рекомендованих ЄК ООН класифікаційних товариств для визнання згідно з Європейською угодою про міжнародні перевезення небезпечних вантажів внутрішніми водними шляхами
25-08-2011
У 2009 році Україна Законом України №1727-VI приєдналася до Європейської угоди про міжнародні перевезення небезпечних вантажів внутрішніми водними шляхами (далі ВОПНВ).
Протягом 2010-2011 рр. Міністерством інфраструктури України та Регістром судноплавства України згідно з розділом 1.15 Правил ВОПНВ проводилася робота щодо включення Регістра судноплавства України до списку рекомендованих ЄЕК ООН класифікаційних товариств для визнання згідно з ВОПНВ.
25 серпня 2011 року на засіданні 7-ої сесії Адміністративного комітету ВОПНВ країни-учасниці проголосували за включення Регістра судноплавства України до списку рекомендованих ЄК ООН класифікаційних товариств для визнання згідно з Європейською угодою про міжнародні перевезення небезпечних вантажів внутрішніми водними шляхами.
На сьогодні у даному списку крім Регістра судноплавства України перебувають тільки 5 класифікаційних товариств: Бюро Верітас (Франція), Регістр Ллойду (Великобританія), Германішер Ллойд (Німеччина), Російський морський регістр суден та Російський річковий регістр.

Архів попередніх новин