Регістр судноплавства України

Технічний нагляд за суднами

Сертифікація систем управління безпекою та охорони суден

Визнання підприємств

Сертифікація продукції

Технічний нагляд за контейнерами

Сертифікація систем управління

Технічний нагляд за гідротехнічними спорудами

Технічний нагляд за промірними роботами

Ідентифікація малих суден

Робота з органами держави порту

Загальна інформація   |   Пошук

Сертифікація суднового обладнання і виробів

На виконання вимог Конвенції СОЛАС 74/88, що передбачені Правилами IV/14 і V/18,  на суднах, що здійснюють плавання під Державним Прапором України, повинне встановлюватися суднове обладнання навігації та радіозв’язку, що має Свідоцтво про схвалення типу суднового обладнання Міністерства транспорту України (далі – Адміністрація). Порядок схвалення обладнання визначений «Інструкцією про схвалення типів суднового радіо і навігаційного обладнання», затвердженої наказом Мінтрансу №531 від 14.07.2003 р. та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України №653/7974 від 29.07.03 р. Також наказом Мінтрансу №25 від 02.02.2005 р. Регістру судноплавства України надані повноваження зі схвалення типів судових систем охоронного сповіщення.

Наказом №531 від 14.07.03 р. Мінтрансу, повноваження по схваленню типів обладнання і видачі Свідоцтв про схвалення типу суднового обладнання від імені Адміністрації покладені на Регістр судноплавства України.  Схваленню підлягають типи обладнання, що призначені для встановлення на судна, які здійснюють плавання під Державним Прапором України.

Схваленню на відповідність технічним регламентам, підлягають типи обладнання, які призначені для встановлення на судна, що здійснюють плавання під Державним Прапором України.

Огляд обладнання з метою схвалення типу проводиться за заявками розробника, виготовлювача або імпортера обладнання і містить у собі розгляд документації на обладнання та випробування зразків обладнання в акредитованих Регістром лабораторіях, чи на заводах-виготовлювачах і/чи на суднах (за погодженням Регістру). При цьому, відповідно до нових міжнародних вимог, підприємство-виготовлювач повинне мати сертифіковану систему якості.

Випробувальна лабораторіяАдресаДиректорКонтакти
ДП ВЦ "Омега"99053, м.Севастополь, вул.Вакуленчука,29Бєліков Микола Іванович+380692-537072
факс:+380692-469679
stcomega@stc-omega.biz

Оформлення заявки щодо схвалення типу суднового обладнання

Виготовлювач обладнання або уповноважена ним особа має звернуться до Головного Управління з письмовою заявою на ім’я генерального директора по формі: form.doc

Більш детальну інформацію щодо даного розділу Ви можете отримати у Відділі сертифікації продукції або у Регіональних представництвах Регістра Судноплавства України.