Регістр судноплавства України

Технічний нагляд за суднами

Сертифікація систем управління безпекою та охорони суден

Визнання підприємств

Сертифікація продукції

Технічний нагляд за контейнерами

Сертифікація систем управління

Технічний нагляд за гідротехнічними спорудами

Технічний нагляд за промірними роботами

Ідентифікація малих суден

Робота з органами держави порту

Загальна інформація   |   Перелік сертифікованих матеріалів та виробів

Сертифікація матеріалів та виробів

Матеріали та вироби, що застосовуються при побудові/модернізації/переобладнанні суден і плавучих споруд на клас Регістра, повинні бути сертифікованими на відповідність вимогам Правил Регістра або інших стандартів.
Обов’язковій сертифікації підлягають матеріали та вироби, що входять до Номенклатури об’єктів технічного нагляду Регістра, в якій визначений вид сертифікації та документ, що видається.
За заявкою замовника може бути виконана сертифікація матеріалів та виробів, що не входять до Номенклатури об’єктів технічного нагляду Регістра.
На виконання вимог Конвенції СОЛАС 74/88, що передбачені Правилами IV/14 і V/18,  на суднах, що здійснюють плавання під Державним Прапором України, повинне встановлюватися суднове обладнання навігації та радіозв’язку, що має Свідоцтво про схвалення типу суднового обладнання Міністерства транспорту України (далі – Адміністрація). Порядок схвалення обладнання визначений «Інструкцією про схвалення типів суднового радіо і навігаційного обладнання», затвердженої наказом Мінтрансу №531 від 14.07.2003 р. та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України №653/7974 від 29.07.03 р. Також наказом Мінтрансу №25 від 02.02.2005 р. Регістру судноплавства України надані повноваження зі схвалення типів судових систем охоронного сповіщення.

Оформлення заявки щодо схвалення типу суднового обладнання

Виготовлювач обладнання або уповноважена ним особа має звернуться до Регістра з письмовою заявою. Форма заявки до відома: form.doc

Більш детальну інформацію щодо даного розділу Ви можете отримати у Відділ сертифікації продукції та визнання підприємств Регістра судноплавства України.